Busy do Holandii – czy to dobry środek transportu?

Opublikowane

Holandia to europejski kraj, który odwiedza coraz więcej turystów. Holandia cieszy się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi. Dlaczego? Dlatego, że to właśnie w Holandii możemy skorzystać z najlepszej oferty na rodzinny relaks jaką oferują tamtejsze parki rozrywki. Parki rozrywki to najczęściej parki wodne z licznymi atrakcjami.

Do takich parków rozrywki należy Baśniowy Park Rozrywki – De EFTELING. Park mieści się w holenderskiej miejscowości Kaatsheuve a otwarty został 31 maja 1952 roku. Miejscowość Kaatsheuve leży około 1,5 h drogi samochodem od Hagi i Amsterdamu. A czy możemy dojechać z Polski innymi środkami transportu do tego parku?

Oczywiście że tak. Jednym z nich jest przejazd z Polski do Holandii busami. Busy do Holandii są najlepszym rozwiązaniem dla licznej rodziny bowiem bus mieści 9 osób. Na zmianę jest dwóch kierowców, a podczas podróży towarzyszy pasażerom muzyka lub można pooglądać filmy na DVD. Ponadto wygoda, komfort jazdy i bezpieczeństwo dla rodziny to ważny aspekt podróżowania.

www.zorrotrans.pl

W trakcie jazdy busem mogą miło i rodzinnie spędzić czas, opowiadać sobie rodzinne historie, żartować czy powspominać najlepsze chwile z życia rodziny. Podróżowanie busami do Holandii ma również aspekt ekonomiczny. Przy dużej rodzinie koszty podróżowania busami bedą niższe niż w przypadku dwóch aut. Niektórzy kierowcy nie czują się na siłach jechać do odległego Amsterdamu. Kierowcy busów drogę znają na pamięć. A i widoki wygladają lepiej za szyby wygodnego busa.

Może Ci się również spodoba