Najlepsi producenci elementów hydrauliki siłowej

Opublikowane

Lista producentów elementów hydrauliki siłowej jest imponująca. Zarówno producenci krajowi jak i zagraniczni oferują produkty najwyższej jakości i o szerokim zastosowaniu. My przeanalizujemy producentów o światowej renomie w branży hydrauliki siłowej.

Niewątpliwie do nich należy włoski producent zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych firma Vitillo, działająca od 1991 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001 oraz dopuszczające produkty do przemysłu górniczego i morskiego. Od pewnego czasu połączyła siły z kolejnym włoskim producentem węży hydraulicznych oraz m.in. przewodów do myjek ciśnieniowych, sprężarek – firmą TEKNOHOSE. Zdwojone siły obu firm pozwolą klientom na szeroki wybór oferty.

Hydro-Flex hydraulika siłowa

Do ważnych producentów elementów złącznych, zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych zaliczyć należy włoską firmę RASTELLI RACCORDI. RASTELLI RACCORDI rozpoczął działaność w roku 1952, a wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001-2008 oraz są zgodne z wymaganiami takich instytucji jak Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd Rina oraz DVGW. Pozostając we Włoszech musimy wspomnieć o producencie manometrów, firmie ITALMANOMETRI, która działa od 1976 roku. Firma posiada deklaracje zgodności zgodne z dyrektywą europejską 2002/95/CE.

Kolejnym dużym europejskim producentem węży hydraulicznych, termoplastycznych i teflonowych jest firma EXITFLEX. EXITFLEX zaopatruje europejski rynek hydrauliki siłowej od ponad 40 lat, a produkty posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001:2000.

UNIFLEX to niemiecki producent zakuwarek do węży, przecinarek oraz skórowarek do przewodów. Bez jego maszyn do zakuwania węży hydraulicznych nie działałby żaden warsztat w Europie i na świecie. Firma Uniflex produkuje maszyny dla takich firm jak Parker, Hansa-flex, Gates, Caterpillar, czy Eaton.

Z produktami wymienionych producentów każdy warsztat hydrauliki siłowej będzie świadczył usługi hydrauliki siłowej na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej na www.hydro-flex.pl.

Może Ci się również spodoba