Najlepsi producenci elementów hydrauliki siłowej

Opublikowane

Lista producentów elementów hydrauliki siłowej jest imponująca. Zarówno producenci krajowi jak i zagraniczni oferują produkty najwyższej jakości i o szerokim zastosowaniu. My przeanalizujemy producentów o światowej renomie w branży hydrauliki siłowej.

Niewątpliwie do nich należy włoski producent zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych firma Vitillo, działająca od 1991 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001 oraz dopuszczające produkty do przemysłu górniczego i morskiego. Od pewnego czasu połączyła siły z kolejnym włoskim producentem węży hydraulicznych oraz m.in. przewodów do myjek ciśnieniowych, sprężarek – firmą TEKNOHOSE. Zdwojone siły obu firm pozwolą klientom na szeroki wybór oferty.

Do ważnych producentów elementów złącznych, zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych zaliczyć należy włoską firmę RASTELLI RACCORDI. RASTELLI RACCORDI rozpoczął działaność w roku 1952, a wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001-2008 oraz są zgodne z wymaganiami takich instytucji jak Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd Rina oraz DVGW. Pozostając we Włoszech musimy wspomnieć o producencie manometrów, firmie ITALMANOMETRI, która działa od 1976 roku. Firma posiada deklaracje zgodności zgodne z dyrektywą europejską 2002/95/CE.

Kolejnym dużym europejskim producentem węży hydraulicznych, termoplastycznych i teflonowych jest firma EXITFLEX. EXITFLEX zaopatruje europejski rynek hydrauliki siłowej od ponad 40 lat, a produkty posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001:2000.

UNIFLEX to niemiecki producent zakuwarek do węży, przecinarek oraz skórowarek do przewodów. Bez jego maszyn do zakuwania węży hydraulicznych nie działałby żaden warsztat w Europie i na świecie. Firma Uniflex produkuje maszyny dla takich firm jak Parker, Hansa-flex, Gates, Caterpillar, czy Eaton.

Z produktami wymienionych producentów każdy warsztat hydrauliki siłowej będzie świadczył usługi hydrauliki siłowej na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej na www.okna-mirax.eu.

Może Ci się również spodoba