Opakowania tekturowe – wiele zastosowań

Potrzebujesz bezpiecznie przewieźć towar? Zainteresuj się opakowaniami tekturowymi. Opakowania tekturowe wytwarza się głównie z mieszanki makulatury, ścieru drzewnego i szmat. Są ekologiczne i mogą być produkowane w dowolnych rozmiarach. Opakowanie tekturowe jest wyjątkowo wytrzymałe i tanie w produkcji, jednocześnie jest proste w transporcie.

Firmy produkujące opakowania tekturowe oferują szeroki wybór produktów takich jak:

  • kartony typu denko-wierzch
  • kartony przeprowadzkowe
  • kartony fasonowe na pizzę
  • pudła klapowe
  • wielkogabarytowe pudełka na rower
  • skrzynki na owoce

Tektury dzielą się na kilka podtypów, najpopularniejsze to tektura lita i tektura falista. Opakowanie tekturowe może być produkowane w dowolnych rozmiarach, w zależności od potrzeb klienta. Firmy zajmujące się produkcją wezmą pod uwagę rodzaj działalności firmy, by zapewnić jak najwyższą jakość, wygodę i estetyczność magazynowania.

producent opakowań tekturowych

Wiele firm zajmujących się opakowaniami, podpisało umowę z drukarniami, dając klientom możliwość zamówienia nadruku na opakowaniu. Nadruki są wykonane z farb na bazie naturalnych składników, co zapewnia, że produkt jest przyjazny środowisku. Część firm zajmująca się produkcją opakowań oferuje darmowe dostarczenie kartonów na teren całej Polski.

Jeśli masz wątpliwości, jakie opakowanie tekturowe będzie spełniać twoje wymagania, możesz skorzystać z doradztwa pracowników firm. Nie tylko upewnią się oni, że oferowany przez nich produkt spełnia wszystkie wymagania stawiane przez klienta, ale też zaproponują korzystne warunki płatności.

Czy potrzebujesz pudeł do przeprowadzki, pojemnika na owoce, lub po prostu taniego pojemnika do transportu dla twojej firmy, zastanów się nad skorzystaniem z opakowań tekturowych.

Więcej informacji na stronie www.eko-pak.net.

Może Ci się również spodoba